استفاده از کورین برای رستوران و کافی شاپ

میز کورین،کانتر کورین،میز رستوران کورین

استفاده از کورین در رستوران و کافی شاپ

در این بخش قصد داریم به یکی از کاربردهای متریال کورین که کمتر در مورد آن اطلاع رسانی شده است، بپردازیم. میز سفارش غذا ، میزهای سرو غذا و میزهای رستوران!

  با متریال کورین می توان این میزها را با رنگ بندی و یا طرح دلخواه طراحی و اجرا نمود. با توجه به نیاز برخی برندها مبنی بر یکپارچگی کدهای رنگی شعب مختلف و تطبیق آن با لوگو یا رنگ سازمانی، می توان کورین با کد مشخص (صرفنظر از برند کورین، چه ایرانی و چه برندهای خارجی) با طرح و رنگ مورد نظر را انتخاب و آن در تمام شعب مورد استفاده قرار داد. تنوع طرح و رنگ کورین در برندهای مختلف دست شما را در انتخاب بسیار باز می گذارد. شما می توانید طرح های رنگی ساده را انتخاب نمایید و یا کورین های طرح دار را انتخاب کنید.

همچنین برخی برندها، سنگ مصنوعی کورین را با ضخامت کمتر  جهت دیوار پوشها و یا طرح دار کردن سقف تولید می کنند. یکی دیگر از قابلیت های کورین، ایجاد طرحهای سی ان سی و نورپردازی از پشت صفحات کورین است که بسیار زیبا و جذاب است.

میز کورین،کانتر کورین،میز رستوران کورین میز کورین،کانتر کورین،میز رستوران کورین میز کورین،کانتر کورین،میز رستوران کورین میز کورین،کانتر کورین،میز رستوران کورین

 

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *