جزیره آشپزخانه و صفحه کابینت با کورین کرم رنگ

صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ

جزیره آشپزخانه و صفحه کابینت با کورین کرم رنگ

یکی از رنگ های کورین که توسط برندهای مختلف تولید می گردد، رنگ کرم است که با تونالیته و طرح های مختلف توسط برندها تولید می گردد. هر برند تولید کورین، چه ایرانی و چه خارجی، چندین نمونه سنگ مصنوعی کورین رنگ کرم تولید می کند و دلیل این امر تقاضای بالای این رنگ است. رنگ کرم به دلیل ماهیتی که دارد، گرما و انرژی خاصی را به فضای آشپزخانه منتقل می کند. بنابراین اگر به دنبال یک آشپزخانه گرم و دوست داشتنی هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سنگ کورین با رنگ کرم است.

برای مشاهده انواع نمونه های سنگ کورین رنگ کرم تولید شده توسط برندهای مختلف، می توانید از طریق منوی سمت راست سایت، برندهای مختلف کورین را باز کنید و طرح ها و رنگ های آنها را مشاهده نمایید. علاوه بر کورین، برندهای تولید کوارتز نظیر سایلستون نیز، سنگ مصنوعی کرم رنگ تولید می کنند.

برای این که خروجی نهایی پس ازا استفاده از سنگ کورین کرم را مشاهده نمایید، در ادامه نمونه هایی از استفاده از خانواده سنگ های کورین کرم را آماده نموده ایم که می توانید مشاهده نمایید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.


صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ

صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ

صفحه کابینت کورین،کورین کرم رنگ

 

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *