سینک آشپزخانه کورین آتیستون

سینک ظرفشویی کورین دو لگنه،سینک ظرفشویی یک لگنه

سینک آشپزخانه کورین آتیستون

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار و محبوب که با متریال کورین تولید می شود، سینک آشپزخانه است. به این فکر کنید که صفحه رویه کابینت آشپزخانه و سینک ظرفشویی آن، یک تکه و مثل هم باشند. به این صورت آشپزخانه شما، شکلی دیگر و بسیار متفاوت خواهد داشت.

همانطور که پیش تر اشاره نموده ایم، یکی از بزرگترین ویژگی های کورین قابلیت خم و انعطاف پذیری آن است . این ویژگی سبب می شود شما بتوانید محصولات فرم دار متنوعی را با این متریال خلق نمایید. از طرف دیگر کورین بدلیل اجرای بدون درز، یک متریال فوق العاده برای فضاهایی است که آب ریزی دارند. کورین آنتی باکتریال است و پس از اجرا درزی نخواهد داشت. بنابراین می توان از آن برای ساخت روشویی، سینک، وان حمام و … بهره گرفت.

تمامی برندهای تولید کننده کورین، چه ایرانی و چه خارجی، سینک ظرفشویی را به عنوان یکی از مشتقات کورین، بصورت ویژه عرضه می کنند. برند آتیستون، به عنوان یکی از برندهای ایرانی تولید کننده کورین نیز، برخی نمونه های تولیدی خود را عرضه نموده است که در این بخش دعوت می کنیم نگاهی به این نمونه ها بیاندازید.

کورین متریالی است مدرن، با دوام و کارایی و زیبایی بی نظیر. اگر از جمله کسانی هستید که قصد دارید از متریال های روز دنیا در فضای منزل و یا محیط کار خود استفاده نمایید، حتما با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

سینک ظرفشویی کورین دو لگنه،سینک ظرفشویی یک لگنه سینک ظرفشویی کورین دو لگنه،سینک ظرفشویی یک لگنه

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *