صفحه کابینت آشپزخانه با کورین خاکستری

صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری

صفحه کابینت آشپزخانه با کورین خاکستری

در ادامه معرفی و بررسی رنگ های کورین برای صفحه کابینت و کانتر آشپزخانه، در این قسمت به سراغ رنگ خاکستری و رنگ های نزدیک به این رنگ کورین رفته ایم. رنگ های پیرامون رنگ خاکستری بسیار زیاد هستند. از جمله خاکستری روشن، خاکستری تیره و … که با نام های مختلفی نیز شناخته می شوند.

شرکت ها و برندهای تولید کورین نیز طیف گسترده ای از کورین به رنگ خاکستری را تولید می کنند. به این منظور کافی است برندهای مختلف سامسونگ، ال جی، اورانوس، تکسانیت، هانکس و … را مشاهده و بررسی نمایید و کورین های خاکستری تولید شده توسط هر برند را ببینید.

در ادامه برای شما نمونه هایی از استفاده از کورین به رنگ خاکستری بر روی صفحه کابینت و جزیره آشپزخانه را آماده نموده ایم که می توانید آنها را مشاهده نمایید. این نمونه ها به این قصد ارائه می شوند که چنانچه شما قصد دارید از کورین خاکستری برای کابینت استفاده نمایید، پیش از خرید خروجی نهایی کار را ببینید و آگاهی بیشتری تصمیم گیری نمایید.

چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری صفحه کابینت کورین،کورین خاکستری

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *