مدلهای جدید کانتر کورین و کوارتز

کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز

مدلهای جدید کانتر کورین و کوارتز

در گذشته نمونه ها و مدلهای بسیار زیادی از کانتر و جزیره در آشپزخانه های جزیره ای در وب سایت ایران کورین منتشر نموده ایم که با متریال کورین کار شده اند. در این بخش و در ادامه معرفی این نمونه کانترها و جزیره ها، قصد داریم نمونه های جدیدتر و متفاوت تری از کانتر و جزیره را ارائه نماییم که با متریال کورین و یا کوارتز کار شده اند.

در نمونه هایی که در ادامه مشاهده خواهید نمود، کانترهایی که دارای طرح های ساده و یا خال های ریزتر هستند کورین و جزیره هایی که با رگه های درشت شبیه به سنگ طبیعی کار شده اند، کوارتز هستند. سنگ های مصنوعی کوارتز و کورین تفاوت هایی در ساختار و همچنین طرح و نقش با یکدیگر دارند که در مطبی مفصل به این تفاوت ها خواهیم پرداخت تا شما برای انتخاب سنگ کانتر و جزیره تان، آگاهی بیشتری داشته باشید.

یکی از نکاتی که در این طرح ها و در کل قصد داریم بدان اشاره کنیم ترکیب طرح هاست. لزوما نیازی نیست که شما تنها از یک طرح و نقش کورین یا کوارتز برای ساخت کانتر استفاده نمایید. شما می توانید به عنوان مثال دو طرحی را که می پسندید انتخاب کنید و جزیره ای از ترکیب دو طرح داشته باشید.

اگر قصد اجرای کورین برای ساخت کانتر و جزیره و در نهایت یک کار لوکس و مدرن را دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز کانتر کورین،کانتر کوارتز،جزیره کورین،جزیره آشپزخانه کوارتز

 

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *