نمونه هایی از صفحات کورین زیر سینک و روشویی

صفحات کورین زیر سینک و روشویی

نمونه هایی از صفحات کورین زیر سینک و روشویی

همانطور که می دانید و بارها در ایران کورین به این موضوع پرداخته ایم، صفحات کورین متریال بسیار مناسبی برای اجرای صفحات رویه کابینت و همینطور صفحات زیر روشویی ها هستند. کورین ضد آب است و به دلیل اجرای بدون درز، کاملا یک پارچه بنظر می رسد. اجرای بدون درز همچنین، سبب آنتی باکتریال شدن سطوح اجرا شده با کورین نیز می شوند.

در این بخش قصد داریم با شما نمونه هایی از صفحات کورین اجرا شده بر روی کابینت و زیر روشویی را ارائه کنیم. در این نمونه ها، سینک و روشویی از جنس متفاوتی نظیر استیل و … هستند هر چند می توان سینک و روشویی را نیز با کورین اجرا نمود و به این ترتیب به یک صفحه کاملا یکپارچه و یک شکل رسید. برای مشاهده ی این نمونه ها با ایران کورین همراه باشید.

اگر قصد اجرای کورین برای صفحه کابینت و … را دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی صفحات کورین زیر سینک و روشویی

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *