پروژه های ایران کورین: کانتر کورین لابی ساختمان مسکونی لادن

کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین

پروژه های ایران کورین: کانتر کورین لابی ساختمان مسکونی لادن

در این قسمت قصد داریم به سراغ یکی از پروژه های انجام شده توسط شرکت ایران کورین برویم. در این پروژه برای ساختمان مسکونی لادن واقع در تهران، خیابان اندرزگو یک کانتر خاص و سفارشی با کورین ، برای لابی این ساختمان طراحی و ساخته شد.

لازم به ذکر است که بدانید برای ساخت این کانتر از کورین ال جی استفاده شده است. اگر به کانتر دقت کنید، خواهید دید دو کد از بین کدهای کورین ال جی در این کانتر مورد استفاده قرار گرفته است.

از آنجایی که کانترهای کورین خاص و سفارشی هستند، متناسب با فضای شما طراحی و ساخته می شوند. بنابراین باید اینطور گفت که کانترهای کورین تماما سفارشی و مختص فضای شما ساخته می شوند. در ادامه می توانید تصاویر این کانتر و ویدیویی از پایان اجرای این کانتر را مشاهده نمایید.

چنانچه قصد اجرای کانتر کورین و یا هر پروژه دیگری با کورین را دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

 

کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین کانتر کورین،صفحات کورین،اجرای کورین

 

شرکت کورین ایران کورین

طراحی و اجرای صفحات کورین و کوارنز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *