کوارتز، رویه و صفحه کابینت

صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز

کوارتز، رویه و صفحه کابینت

کوارتز در واقع یک سنگ مهندسی ساز است که از ۹۳ درصد ماده معدنی سیلیس تشکیل شده است. کوارتز و کورین، دارای کاربری ها و استفاده های مشابهی هستند اما تفاوت های بنیادی بین این دو متریال وجود دارد. در مقاله ی کورین و کوارتز بطور مفصل به به تفاوت این دو متریال پرداخته شده است. پس در اینجا به این موضوع نمی پردازیم بلکه در اینجا به کاربری و ویژگی های این سنگ مصنوعی می پردازیم.

کوارتز در برابر خراش سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی داشته باشد. به دلیل عدم وجود هرگونه خلل و فرج در این نوع سنگ مصنوعی، امکان رشد و تکثیر باکتری و میکروب مخصوصا در مکان های مرطوب وجود ندارد و به این دلیل  Quartz را آنتی باکتریال می نامند.

کاربری های کوارتز را می توان رویه ی کابینت ها، رویه ی جزیره در آشپزخانه جزیره ای، انواع روشویی، سرویس بهداشتی و حمام، میز آزمایشگاه و … دانست. البته استفاده های زیادی می توان برای کوارتز متصور بود اما بخش هایی که ذکر شد، کاربردهای عمده ی این متریال را تشکیل می دهند.

در مقاله دیگری به طور گسترده در مورد ویژگی های کوارتز صحبت خواهیم کرد. در این بخش دعوت می کنیم، تصاویر استفاده از سنگ کوارتز روی کانتر و کابینت آشپزخانه را مشاهده نمایید. اگر قصد خرید و اجرای کوارتز را دارید، کارشناسان ایران کورین، همواره مشتاق شیندن صدای شما هستند. با ما در تماس باشید.

صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز صفحه کابینت کوارتز،رویه کابینت کوارتز

شرکت ایران کورین

عرضه خدمات کورین و کوارتز