کورین کابینت و کانتر

کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار

 کورین کابینت و کانتر

یکی از بخش هایی که متریال کورین در آن بیشترین مورد استفاده را دارد، کابینت و کانتر است. امروزه می توان به طور قطع گفت، در تمامی ساختمان های نوساز از کورین برای رویه ی کابنیت و یا کانتر استفاده می شود. این استفاده در اصطلاح انگلیسی Corian Contertop نامیده می شود.

کورین به دلیل اجرای تمیز و بی نقص، قیمت مقرون به صرفه، بدون درز بودن، قابلیت اصلاح در صورت بروز هرگونه خط و خش و … به انتخاب شماره یک برای رویه ی کابینت و کانتر تبدیل شده است. همینطور در خانه ها و فضاهای مدرن که از آشپزخانه جزیره ای بهره می برند، کورین انتخاب شماره ی یک برای رویه ی جزیره به شمار می رود.

از طرف دیگر تنوع در رنگ و طرح، دست شما را در انتخاب باز می گذارد. شما می توانید یک سطح صاف و یکدست داشته باشید و یا طرحی شبیه سنگ مرمر و یا حتی طرحی شبیه سنگ گرانیت. این تنوع بی نظیر، کورین یا سنگ مصنوعی را انتخاب مناسبی برای رویه ی سطح ها می کند.

در ادامه دعوت می کنیم ۲۰ نمونه آشپزخانه، جزیره ی آشپزخانه و کانتر را مشاهده نمایید که در آنها از مدل های مختلف کورین استفاده شده است.

اگر قصد اجرای کورین بر روی هر سطحی را دارید و نیاز به مشاوره دارید، با ایران کورین در تماس باشید. ما سعی می کنیم بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهیم.

کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار

کورین کابینت،کورین کانتر،اجرای کورین،کورین کار

تحریریه ایران کورین

ایران کورین، عرضه خدمات کورین و کوارتز