اجرای کوارتز

اجرای کوارتز

اجرایی سنگ کوارتز توسط ایران کورین

شرکت ایران کورین سالهاست که در زمینه اجرای سنگ های مصنوعی بویژه کورین و کوارتز فعالیت می نماید. ما سالهاست که برای مشتریان اعم از کوچک و بزرگ، سفارشات اجرا را صورت می دهیم. بسیاری از افراد در مورد اینکه سنگ مصنوعی چیست و چه کاربردی دارد، اطلاعات دقیقی ندارند و به دنبال کسب اطلاعات در این زمینه هستند. از این رو کوشیده ایم در این بخش، اطلاعاتی در زمینه اجرای سنگ های مصنوعی و به طور ویژه، اجرای کوارتز ارائه نماییم.

در این مطلب به طور اختصاری در مورد سنگ کوارتز توضیحاتی ارائه خواهد شد و پس از آن در رابطه با موارد کاربرد و استفاده ی این سنگ و در نهایت مراحل سفارش اجرای سنگ کوارتز و همینطور هزینه های انجام آن را بصورت حدودی، اطلاعات مورد نیاز ارائه خواهد شد. برای آشنایی با این متریال و نحوه سفارش آن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سنگ مصنوعی کوارتز

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به منزل و یا محل کار دوست و یا آشنایی رفته باشید و روی کانتر و یا صفحه آشپزخانه و یا روشویی سرویس بهداشتی و … نوعی سنگ مصنوعی را دیده باشید ولی نمی دانید چه متریالی است و یا چگونه باید آن را اجرا نمود و یا از کجا قابل خرید است! ما در این بخش توضیحاتی در این رابطه به شما ارائه خواهیم نمود تا در صورتی که  قصد دارید این متریال را برای صفحه کابینت آشپزخانه تان و یا هر فضای دیگری داشته باشید، بدانید که چه باید بکنید.

این نوع سنگ های مصنوعی کورین یا کوارتز هستند که هر کدام از این دو نوع سنگ، دارای ویژگی های مشابه با یکدیگر و تفاوت های مشخصی هستند. ما در ایران کورین، خدمات سنگ های مصنوعی کوارتز و کورین را ارائه می کنیم. یعنی از فروش تا اجرای کامل محصول در کنار شما خواهیم بود.

برای اینکه بهتر بدانید کوارتز چیست، باید بدانید که این متریال مدرن ساختمانی، یک سنگ مهندسی است! کوارتز دارای ترکیبات ویژه ای است که ماده اولیه اصلی و غالب آن، سیلیس است. سیلیس پس از کربن (با همان الماس) دومین ماده سخت موجود در طبیعت به شماره می رود. فراونی سیلیس در سنگ مصنوعی کوارتز، ۹۳ درصد است. این بدین معناست که ۹۳ درصد از هر قطعه سنگ کوارتز را سیلیس تشکیل می دهد. کوارتز با ظاهری شبیه به سنگ طبیعی تولید می شود. از این رو، به آن عنوان سنگ مصنوعی می دهند.

به دلیل استفاده از ماده اولیه سخت، سنگ کوارتز دارای درجه سختی بسیار زیادی است. یعنی در برابر انواع ضربات، حرارت، خط و خش و سایر آسیب ها از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد. این ویژگی  یعنی مقاومت بالا در برابر انواع آسیب ها، سبب شده است تا این متریال به یکی از بهترین انتخاب ها برای انواع سطوح تبدیل گردد. در ادامه موارد کاربرد کوارتز را تشریح خواهیم نمود. اما اگر تمایل دارید بیشتر در رابطه با ماهیت کوارتز اطلاعات بدست آورید، پیشنهاد می کنیم سری به لینک زیر بزنید:

کوارتز صفحه کابینت و کانتر

موارد کاربرد کوارتز

همانطور که اشاره نمودیم، کوارتز متریال مورد استفاده بر روی سطوح است. این متریال دارای ویژگی های منحصر بفردی است که سبب می شود سالهای سال مانند روز اول ظاهر و کیفیت خود را حفظ نماید. کوارتز در فضاهای مختلفی قابل استفاده است اما به دلیل عدم وجود خلل و فرج در این نوع سنگ مصنوعی و آنتی باکتریال بودن آن بهترین جاهایی که می توان از کوارتز استفاده نمود رویه و صفحه کابینت، صفحه روشویی در سرویس بهداشتی، میزکار آزمایشگاهی و … است. به طور خلاصه موارد کاربرد زیر را می توان بصورت زیر تشریح نمود:

  • صفحه کابینت آشپزخانه
  • صفحه کانتر آشپزخانه
  • صفحه  و بدنه جزیره آشپزخانه در آشپزخانه های جزیره ای
  • صفحه و بدنه کانتر و یا میز منشی در دفتر کار و فضاهای اداری
  • صفحه و بدنه میز منشی و میز کار پزشک در مطب های پزشکی
  • صفحات میزها در آزامیشگاه های پزشکی و همینطور فضاهای درمانی نظیر درمانگاه ها و بیمارستان ها
  • سایر سطوحی که بر روی آنها نیاز به یک سطجح مقاوم وجود دارد

کوارتز دارای رنگ ها و طرح های متنوعی است که دست شما را انتخاب طرح و رنگی که متناسب با سلیقه شما باشد و با فضای شما همخوانی داشته باشد، باز می گذارد. این متریال به غایت زیباست و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. به طور واقع وقتی در آشپزخانه ای برای صفحه کابینت و کانتر و جزیره از سنگ کوارتز استفاده می شود، فضای آشپزخانه شما بسیار زیبا و مدرن خواهد بود. از سوی دیگر، مقاومت و ماندگاری این متریال سبب می شود که سالهای سال آشپزخانه ای خاص و زیبا داشته باشید.

نحوه اجرای کوارتز

برای انجام هر کاری، سلسله مراحلی وجود دارند که باید طی گردند. پس از اینکه شما را با این متریال و کاربردهای آن بصورت اختصار آشنا نمودیم، قصد داریم در ادامه نحوه انجام این کار و داشتن سنگ کوارتز بر روی صفحه کابینت آشپزخانه تان و …. را با شما به اشتراک بگذاریم.

برای اجرای کوارتز، مرحله اول، تصمیم به انجام این کار است. اگر تصمیم به نوسازی و بازسازی فضای منزل، محیط کار و یا هر فضای دیگری گرفته اید و یا تنها قصد دارید آشپزخانه تان را بازسازی و نوسازی نمایید، برای صفحه کابینت و … کوارتز می تواند انتخاب فوق العاده ای باشد. در ادامه برای این کار مراحل زیر را بصورت لیست وار طی نمایید:

تماس با ایران کورین و یا شرکت مجری سنگ های مصنوعی کوارتز: در این مرحله شما با ما تماس می گیرید و سفارش اجرای کار کوارتز را می دهید. در این مرحله استعلام قیمت هم صورت می گیرد و شما بصورت حدودی با هزینه انجام کارتان آشنا خواهید شد. در صورت موافقت شما، کارشناسان جهت اندازه گیری دقیق کار شما و همینطور مشاهده سمپل سنگ ها از نزدیک توسط شما، هماهنگی مورد نیاز را انجام خواهند داد.

انتخاب سنگ و اندازه گیری کار: در این مرحله هزینه دقیق کار شما برآورد خواهد شد و در قالب فاکتور به اطلاع شما خواهد رسید. در این مرحله، کارشناسان ایران کورین به محل پروژه شما مراجعت می نمایند. شما به همراه خانواده یا … سمپل سنگ های کوارتز را نزدیک مشاهده خواهید نمود. تولید کنندگن متنوع ایرانی و خارجی، نمونه های مختلف این سنگ را تولید می کنند. بنابراین، می توانید مطمئن باشید که آن سنگی را که با سلیقه شما همخوانی و با فضای آشپزخانه شما بیشترین همخوانی و سازگاری را داشته باشد، خواهید یافت. لازم به توضیح است، این سمپل ها دارای قیمت های مختلف هستند. بنابراین، در حین انتخاب سمپل توسط شما، پرسنل ایران کورین کار شما را اندازه گیری خواهند نمود و در نهایت پس از دریافت تمام شرایط و خواست های شما در رابطه با نحوه انجام کار، قیمت دقیق کار شما بصورت فاکتور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ساخت صفحه کوارتز مورد نظر: پس از اینکه شما فاکتور را تایید نمایید و مبلغ پیش پرداخت قید شده در فاکتور را پرداخت نمایید، کار ساخت صفحه کوارتز مورد نظر در کارگاه ایران کورین استارت خواهد خورد. پس از اتمام مراحل ساخت، صفحه ساخته شما به محل پروژه انتقال می باید و بر روی کار نصب می گردد.

مدت زمان اجرای کار: بسیاری از دوستانی که با ایران کورین تماس می گیرند، به دنبال دانستن تخمین مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار هستند. در پاسخ به این سوال باید گفت بسته به اینکه صفحه مورد نظر مربوط به کابینت، روشویی، کانتر و …. باشد (کوارتز را برای چه کاری می خواهید) و اینکه متراژ و طرح کار به چه شکلی است، مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار متفاوت خواهد بود. اما برای اینکه تخمینی از مدت زمان مورد نیاز داشته باشید، مثالی عمومی ارائه خواهیم نمود:

اگر کوارتز را برای صفحه کابینت آشپزخانه در نظر دارید و طول کابینت های شما در حدود ۵ الی ۱۵ متر باشد، زمان مورد نیاز برای انجام کار، از زمان واریز پیش پرداخت توسط شما تا نصب کار توسط پرسنل ایران کورین حداقل یک هفته و حداکثر دو هفته زمان خواهد برد.

هزینه اجرای کوارتز

با توجه به نوسانات قیمت طی سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸، قیمت متریال های وارداتی یا متریال هایی که مواد اولیه وارداتی دارند دچار نوسانات فراوانی است و اعلام قیمت بصورت دقیق امکان پذیر نمی باشد. کوارتز نیز از همین دسته متریال هاست. برای که تخمین حدودی در رابطه با قیمت کوارتز به شما بدهیم، باید بگوئیم که این متریال برای هر مترطول صفحه کابینت یا روشویی با عرض استاندارد، دارای حداقل قیمت یک میلیون تومان می باشد. با یک حساب سرانگشتی، می توانید هزینه نهایی انجام کارتان را تخمین بزنید. همچنین، می توانید از طریق لینک زیر، لیست قیمت برندهای مختلف تولید کننده کوارتز (ایرانی و خارجی را مشاهده نمایید):

قیمت کوارتز

همانطور که اشاره نمودیم، سنگ مصنوعی کوارتز توسط برندهای مختلف تولید می گردد و هر برند نیز می کوشید تنوع خوبی از طرح و رنگ را در اختیار شما قرار دهد. شاید بخواهید بدانید که شکل کوارتزها چگونه است و به اصطلاح دیگر، سمپل کوارتزهای تولید شده توسط برندهای مختلف را مشاهده نمایید تا بررسی نمایید که کدام یک با سلیقه شما همخوانی بیشتری دارد. از این رو می توانید سمپل کوارتز برندهای مختلف را از طریق لینک های زیر مشاهده نمایید:

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، خرید و یا اجرای صفحات کوارتز را دارید، می توانید با مشاوران خود در ایران کورین در تماس باشید. ما همواره از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد و آمادگی ارائه اطلاعات مورد نیاز شما در رابطه با کوارتز، قیمت، موجودی و ثبت سفارشات را خواهیم داشت. در ادامه نمونه هایی از اجرای صفحات کوارتز برای صفحه کابینت آشپزخانه و … ارائه شده است که می توانید بیشتر با ماهیت این متریال آشنا گردید.

اجرای کوارتز،نصب کوارتز،سنگ کوارتز

اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز اجرای کوارتز

تحریریه ایران کورین

عرضه خدمات سنک مصنوعی کورین و کوارتز