گالری تصاویر انواع سنگ کورین و سنگ کوارتز اجرا شده

گالری تصاویر ایران کورین

تصاویر انواع سنگ کورین اجرا شده

در بخش گالری تصاویر نمونه های اجرا شده ی سنگ کورین و سنگ کوارتز ، می توانید نمونه های بی شمار و بسیار زیاد از اجرای این دو نوع سنگ مصنوعی بر روی صفحه کابینت، صفحه جزیره آشپزخانه، سینک کورین ، صفحه میز و … را مشاهده نمایید.

نمونه های ارائه شده بسیار زیاد هستند و برای دیدن تمامی تصاویر باید وقت صرف نمایید. اما در نهایت می توانید آشپزخانه رویایی تان را پیدا نمایید.

لازم به ذکر است، گالری تصاویر اجرا شده شامل چندین بخش است که در هر بخش، بیش از ۱۰۰۰ نمونه تصویر اجرا شده از سنگ مصنوعی برای صفحه وجود دارد.

در این قسمت می توانید بخش اول گالری تصاویر سنگ کورین و سنگ کوارتز را مشاهده نمایید.

اگر در رابطه با قیمت سنگ کورین و سنگ کوارتز، نحوه اجرا و سفارش سنگ، دریافت مشاوره در رابطه با کیفیت سنگ ها و برندهای ایرانی و خارجی (کره ای) نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

گالری شماره ۸: تصاویر نمونه های اجرای شده سنگ کورین برای صفحه کابینت، جزیره آشپزخانه، کانتر، سینک ظرفشویی، روشویی سرویس بهداشتی و …

گالری شماره ۷: استفاده از سنگ کوارتز سایلستون اسپانیا و سنگ کوارتز توتم ایران برای صفحه آیلند و جزیره آشپزخانه. سایلستون یکی از برترین برندهای دنیا در زمینه تولید سنگ های مصنوعی است. توتم نیز یکی از تولیدکنندگان ایرانی سنگ کوارتز توتم است.

گالری شماره ۶: تصاویر مربوط به استفاده از انواع سنگ مصنوعی بر روی کانتر و جزیره آشپزخانه

گالری شماره ۵: صفحه کورین به رنگ های خاکستری و سفید برای آیلند آشپزخانه

گالری شماره ۴: کورین های سفید و خاکستری، سنگ کوارتز رگه دار با رگه های درشت برای صفحه کابینت، جزیره آشپزخانه؛ کانتر منشی و …

گالری شماره ۳: نمونه تصاویر اجرا شده از صفحه کورین برای صفحه کابینت، سینک کورین، صفحه زیر روشویی در سرویس بهداشتی، صفحه و بدنه کانتر منشی در دفاتر کار و اداری

گالری شماره ۲: نمونه عکس های استفاده از کورین و کوارتز برای صفحه کابینت و جزیره و …

گالری شماره ۱: نمونه عکس های استفاده از کورین و کوارتز برای صفحه کابینت و جزیره و …

 

 

گالری تصاویر سنگ کورین و کوارتز

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز