سینک روشویی کورین : طرح ها و رنگ ها

سینک کورین،روشویی کورین

سینک روشویی کورین : طرح ها و رنگ ها

در این قسمت برای شما همراهان گرامی ایران کورین، نمونه های سینک و روشویی کورین آماده نموده ایم. یکی از کاربردهای ویژه کورین ساخت صفحه زیر سینک و روشویی و همینطور خود سینک و روشویی است. کورین قابلیت خم شدن و شکل پذیری دارد. بنابراین می توان کورین را خم نمود و سینک و روشویی ساخت. می توان صفحه سینک و خود سینک را از یک طرح انتخاب کرد و سینک و روشویی یکپارچه داشت. اگر به دنبال سینک و صفحه یکپارچه هستید، کورین انتخابی بی نظیر است. اگر هم به دنبال این مدل از سینک و روشویی نیستید، می توانید سینک را هر جنسی که دوست داشتید انتخاب کنید و صفحه آن را کورین کار کنید.

در ادامه نمونه هایی از هر دو مدل ارائه شده است تا بیشتر با منظور ما آشنا شوید. اگر قصد اجرای کورین دارید، می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین سینک کورین،روشویی کورین

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *