آشپزخانه با صفحات ام دی اف ساده یا کورین ؟

آشپزخانه با صفحات ام دی اف ساده یا کورین ؟

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از کورین ، ایجاد کابینت هایی بدون درز و بی نیاز از نوار چسب ها و روکش های پوشاننده درز ها است. این مزیت می تواند به ایجاد کابینت هایی تمیز و شکیل از نظر اجرایی بیانجامد. کورین در سال ۱۹۶۷ تحت همین نام به تولید انبوه رسید و پس از مدتی با نام های مختلف و برند های متفاوت در بازار به فروش رسید. استقبال و توجه معمارانی که آثار فاخر می ساختند، کورین را بیش از پیش به شهرت رساند. یکی از تفاوت های عمده صفحات ساده و کورین، مقاومت در برابر حرارت و لکه است، صفحات کورین در برابر حرارت به خوبی مقاوم اند و در صورت بروز لکه  می توان آن ها را تمیز کرد یا با ساب زدن توسط نصاب کورین لکه را از میان برد. در صفحات چوبی فشرده مقاومت حرارتی کم است از این رو روکش های ام دی اف با حرارت بالا لکه دار می شوند. 

در نصب صفحات ساده از پیچ و اتصالاتی استفاده می شود که برای پنهان ماندنشان نیاز به حل دیتیل های اجرایی دشوار است. کورین بدون درز و اتصال پیچیده نصب می شود و با ساب زدن و صیقل دادن آن هر مشکل و اتصال قابل دیدنی رفع می شود. 

کابینت کورینکابینت کورین کابینت کورین کابینت کورین کابینت کورینکابینت کورین کابینت کورین کابینت کورین کابینت کورین کابینت کورینکابینت کورین کابینت کورین کابینت کورین کابینت کورین کابینت کورینکابینت کورین کابینت کورین

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *