اجرای کورین

خدمات اجرای کورین توسط ایران کورین

بزرگترین و متمرکزترین خدماتی که در گروه ایران کورین صورت می گیرد، اجرای صفحات کورین است. اجرای کورین به معنای پرداخت صفحه یا ورق خام کورین و تبدیل آن به سطح مورد نظر است. این سطح می تواند صفحه کابینت، صفحه جزیره آشپزخانه، صفحه کانتر آشپزخانه، سطح کانتر و یا میز منشی در بخش رسپشن یک دفتر کار و یا مطب پزشک، روشویی کورین و … باشد.

روال کار اجرا و ساخت یک صفحه مانند صفحه کابینت به این شکل است که شما در مرحله اول با ما تماس می گیرید و درخواست اولیه خود را مبنا بر سفارش اجرای کورین ثبت می نمایید. سپس با حضور در دفتر کار ایران کورین و یا حضور کارشناسان ما در محل پروژه شما، سمپل های برندهای مختلف کورین را مشاهده می نمایید. سپس طرحی که به سلیقه و فضای شما نزدیک تر است را انتخاب می نمایید. انتخاب سمپل خود داستانی مفصل است. چرا که ابتدا باید با سلیقه شما همخوانی داشته باشد و در مرحله بعد، می بایست با فضایی که می خواهید آن را استفاده نمایید، تطبیق داشته باشد. بعنوان مثال اگر قصد دارید کورین را برای صفحه کابینت آشپزخانه منزل تان مورد استفاده قرار دهید، باید رنگ و طرحی که انتخاب می نمایید، با رنگ بدنه کابینت ها همخوانی داشته باشد.

لازم به توضیح است که بسیار از شما دوستان، صفحه های شبیه به سنگ طبیعی را در جاهای مختلف نظیر آشپزخانه ها می بینید اما نمی دانید این متریال چیست و به چه صورت اجرا می گردد. به اطاع شما عزیزان می رسانیم، این صفحات شبیه به سنگ کورین هستند. کورین با عنوان سنگ مصنوعی نیز شناخته می شود. کورین دارای طرح ها و رنگ های بسیار زیادی است که باعث بی همتا و بی رقیب شدن این متریال، برای اجرای رویه ی انواع سطوح شده است.

در نهایت پس از اینکه کورین مورد نظرتان را انتخاب نمودید، کارشناسان ایران کورین اقدام به اندازه گیری کار می نمایند. در مورد اینکه کورین در چه فضاهایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، در ادامه توضیحات دقیق تری را ارائه خواهیم نمود. پس از اندازه گیری، بر اساس مدل پروژه شما و سنگی که انتخاب نموده اید، پیش فاکتوری برای شما ارسال می گردد. پس از تایید پیش فاکتور و پرداخت مبلغ پیش پرداخت توسط شما، پروسه اجرای کورین شما کلید خواهد خورد. ورق خام کورین، تبدیل به سطح مورد نظر شما شده و پس از آماده سازی، برای نصب به محل پروژه شما انتقال می یابد. این پروسه، روال کلی اجرای کورین است.

هزینه اجرای کورین ( قیمت نصب کورین )

بطور حتم شما بعنوان کسی که قصد دارید برای کابینت، میز، کانتر و …. کورین سفارش دهید، می خواهید بدانید قیمت تمام شده کارتان چقدر است. این موضوع در تصمیم گیری شما بسیار اثرگذار خواهد بود. در این بخش قصد داریم پاسخ بسیاری از دوستان را بدهیم. لازم است بدانید که با توجه به نوسانات شدید ارزی از ابتدای سال ۱۳۹۷، قیمت کورین به عنوان متریال وارداتی یا متریالی که مواد اولیه آن وارداتی است، دستخوش تغییرات زیادی شده است. با توجه به تغییرات و پایین و بالا شدن قیمت این متریال، در حال حاضر نمی توان بصورت آنلاین قیمت کورین را ارائه نمود. به همین دلیل برای استعلام قیمت کورین ، بایستی با شماره های مجموعه ایران کورین در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

اما اگر می خواهید بصورت حدودی قیمت کارتان را بدانید و برآورد نمایید، بصورت حدودی، برندهایی که ایران کورین مورد استفاده برای مشتریان قرار می دهد و بعبارت دیگر، پیشنهاد ما به شماست، برای هر متر طول (تا عرض ۷۶ سانتیمتر) قیمتی در حدود ۱ الی ۱٫۵ میلیون تومان دارند. (این قیمت برای سال ۹۸ صدق می کند)

بنا براین با یک حساب سرانگشتی که کارتان چند متر طول است، می توانید قیمت حدودی کارتان را محاسبه نمایید. لازم به ذکر است، قیمت ارائه شده، برای برندهای ایرانی و خارجی کورین صدق می کند. در ادامه به بررسی موارد کاربرد کورین خواهیم پرداخت.

در عین حال می توانید از صفحه لیست قیمت انواع برندهای کورین نیز بازدید نمایید.

لیست قیمت کورین

کاربردهای کورین

خوب است بدانید، کورین در واقع نام اولین برند سنگ مصنوعی است که وارد ایران شد و از آن به بعد، سنگ مصنوعی یا همان صفحات سخت یکپارچه با نام کورین در ایران شناخته و نهادینه شد. کورین در حقیقت نام یک برند آمریکایی است که سالها پیش برای اولین بار این محصول را تولید و نام کورین را برای آن انتخاب نمود. در حال حاضر تمامی برندهای تولید کننده صفحات سخته یکپارچه، برای محصول تولیدی خود نام تجاری خاصی را اعلام می کنند. مثلا نام صحیح صفحات سخت یکپارچه برند ال جی، های مکس است و نام صفحات تولید شده توسط برند ایرانی نظیر اورانوس، کرولیت. اما در ایران، این محصول همچنان با نام کورین شناخته می شود. جالب تر آنجا که در برخی مناطق ایران نیز این محصول نام دیگر دارد. به عنوان مثال در شیراز این محصول را با عنوان استارون می شناسند که نام تجاری سنگ های تولید شده توسط شرکت سامسونگ بوده است.

اما از تاریخچه محصول که بگذریم، برای کورین یا صفحات سخت یکپارچه  کارکردهای متفاوتی می توان متصور شد. اگر بخواهیم یک ذهنیت کلی به شما بدهیم، باید این طور گفت که کورین برای هر سطحی قابل استفاده است و در حقیقت این متریال، متریال سطح است. اما سطوحی وجود دارند که استفاده از کورین در آنها کاملا جا افتاده است. به عنوان مثال می توان به سطوح زیر اشاره نمود:

 • صفحه کابینت آشپزخانه
 • صفحه کانتر آشپزخانه
 • صفحه جزیره در آشپزخانه های جزیره ای و همینطور بدنه جزیره در صورت درخواست کارفرما
 • صفحه میز ناهارخوری
 • صفحه کانتر یا میز منشی و همینطور بدنه میز منشی در فضاهای اداری
 • صفحه کانتر یا میز منشی و همینطور بدنه میز منشی در مطب های پزشکی
 • صفحه میز در فضاهای آزمایشگاهی
 • صفحه و بدنه میزها در بیمارستان ها و فضاهای درمانی
 • صفحه میز در رستوران و کافی شاپ
 • کانتر کافی شاپ و رستوران
 • و هر فضای دیگری که در آن سطحی مانند میز، کابینت و یا کانتر در آن وجود دارد.

زمان مورد نیاز برای اجرای کورین

بطور حتم شما هم می توانید در ذهن تان تجسم نمایید که کار اجرا و ساخت یک محصول، کاملا بسته به متراژ و نوع پروژه است. پروژه های بزرگ تر نیاز به زمان بیشتر و کارهای کوچک تر، نیاز به زمان کمتری خواهند داشت. اما پروسه کلی این کار پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت قید شده در فاکتور شامل ارسال ورق سنگ از انبار به کارگاه، برش کاری و ساخت مطابق اندازه گیری های انجام شده، ابزار کاری، پرداخت و … می باشد.

برای این که ذهنیت بهتری نسبت به زمان انجام کار داشته باشید باید بدانید که بطور مثال برای اجرای یک صفحه کابینت به طور ۵ الی ۱۵ متر، حداقل یک هفته و حداکثر دو هفته زمان نیاز است. از آنجایی که بیشترین مورد کاربرد کورین صفحه کابینت است، مثال صفحه کابینت را عنوان نمودیم.

برای اینکه بیشتر با ماهیت کورین آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم سری به صفحه زیر بزنید. در این صفحه بیشتر با سنگ مصنوعی یا صفحات سخت یکپارچه آشنا خواهید شد:

کورین کابینت و کانتر

ما در کارگاه ایران کورین، تمام تلاش مان در سالهای فعالیت بر مبنای ارتقای کیفیت کار بوده است. همواره کوشیده ایم از دیروز بهتر باشیم و این را طی سالهای سال اجرای کورین، اثبات نموده ایم. حداقل به خودمان. اجرای یک کار با کیفیت در کنار بکارگیری محصولاتی که استانداردهای مورد تایید را دارا هستند، باعث می شود تا کارفرما محصولی را در اختیار داشته باشد که سالهای سال می تواند از آن بهره برداری نماید. بدون کوچکترین مشکل!

از سوی دیگر، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش، ایران کورین همواره همراه و پیشتیبان شما خواهد بود. اگر پس از گذر سالیان، برای صفحه شما مشکلی پیش بیاید، ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا با کمترین هزینه ممکن، صفحه را برای شما اصلاح نماییم.

تلاش مجموعه ایران کورین، رسیدن به کیفیت مطلوب در ارائه خدمات اجرایی است. کیفیتی در حد استانداردهای بین المللی.

اگر برای صفحه کابینت، آشپزخانه جزیره ای، فضاهای بهداشتی، درمانی، آزمایشگاهی، محیط کار، فضای مطب و … به دنبال متریالی برای سطح هستید، ما کورین را به شما پیشنهاد می کنیم. اجرای این متریال را به ما بسپارید. اگر نیاز به دیدن نمونه کارهای ایران کورین دارید، می توانید از طریق لینک زیر برخی از پروژه های انجام شده توسط ایران کورین را مشاهده نمایید:

پروژه های ایران کورین

اگر در رابطه با اجرای کورین سوالی در ذهن دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان و مشاورین خود در ایران کورین، پرسش خود را مطرح نمایید. ما همواره مشتاق شنیدن صدای شما خواهیم بود.

 

اجرای کورین،کورین کابینت،کورین کانتر،کورین کار اجرای کورین،کورین کابینت،کورین کانتر،کورین کار اجرای کورین،کورین کابینت،کورین کانتر،کورین کار

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و ارائه خدمات کورین و کوارتز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>