کورین ارزان

کورین ارزان

کورین ارزان

در این مطلب قصد داریم به سوالی در ذهن بسیاری از کاربران وجود دارد پاسخ دهیم. شما به عنوان کسی که قصد دارید برای صفحه کابینت آشپزخانه تان از متریال کورین استفاده کنید، قطعا به دنبال کیفیت هستید! چرا که دست روی با کیفیت ترین متریال موجود در بازار گذاشته اید. کسی که به دنبال کیفیت نیست، می تواند از صفحه کابینت MDF استفاده کند. اما وقتی صحبت از کورین می شود، قطعا به دنبال محصولی با کیفیت هستیم. حال اینکه اگر به سراغ کورین ارزان هستید، این یک تناقض است! نه اینکه کورین را گران بخرید، اما هر چیزی بهایی دارد و باید برای هر متریال، بهای درست آن را پرداخت نمود. و اما کورین ارزان و گران چیست؟

اول از همه اینکه به طور حتم هر چقدر هزینه کنید، کیفیت دریافت خواهید کرد. پیش از گرانی عجیب بازار در سال ۹۷، قیمت برندهای کورین کره ای چندان بالا نبود. در سال گذشته، شما می توانستید هر متر طول کورین ایرانی را با قیمتی در حدود ۴۰۰ هزار تومان و هر متر کورین ال جی یا سامسونگ را با قیمتی نظیر ۵۵۰ هزار تومان خریداری کنید. پس از گرانی شدید ارز، قیمت کورین بالا رفت. این افزایش شدید قیمت سبب کاهش خرید شد و مردم بالاجبار به سراغ متریال های ارزان تر نظیر MDF یا طرح کورین رفتند.

در حال حاضر، کورین های ایرانی با قیمتی در حدود متری ۸۵۰ هزار تومان و کورین های خارجی (در صورت وجود)، قیمتی در حدود ۱٫۱۰۰ میلیون تومان برای هر مترطول دارند. البته این قیمت حدودی است اما قیمت بازار برای یک صفحه کورین مرغوب در همین حدود است. با افزایش قیمت کورین، درخواست برای این سنگ مصنوعی به شدت کاهش یافته است. (این موضوع به طور مشابه در مورد کوارتز نیز صدق می کند.) اگر همچنان به دنبال کورین برای صفحه کابینت آشپزخانه تان هستید، چنین قیمت هایی را در نظر داشته باشید. پس از گرانی قیمت کورین، برندهایی نوظهور بوجود آمدند که با کاهش کیفیت و استاندارد کورین، سعی در تولید صفحاتی با قیمت پایین دارند. باید در نظر داشته باشید، صفحه کورین ارزان ، از حالت استاندارد خارج است و کیفیت مطلوبی به شما نخواهد داد.

جمع بندی این بحث به این شکل است که اگر قصد صفحه کورین دارید، به سراغ برندهای سرشناس و استاندارد بروید. چه ایرانی و چه خارجی، و برندهای ارزان قیمت متفرقه را دنبال نکنید. چرا که کیفیت پایین باعث آسیب دیدن صفحه کابینت شما، پیش از موعد در اثر اندک حرارت و دیگر دلایل، خواهد شد و بعبارت دیگر دوام صفحه پایین است.

ما در مجموعه ایران کورین، به دلیل حس مسئولیتی که در قبال مشتری داریم، برندهای معتبری که در آزمایش ها پاسخ مناسبی داده اند را به شما پیشنهاد می کنیم و به عبارت دیگر، هر برندی را نه پیشنهاد و نه اجرا می کنیم. ما باور داریم که مشتری ای که به دنبال خرید صفحه کورین است، به دنبال کیفیت است و ما وظیفه داریم، تنها صفحات با کیفیت و دوام مناسب را به مشتری پیشنهاد دهیم.

اگر قصد خرید صفحه کابینت کورین یا کوارتز دارید، می توانید جهت دریافت قیمت کورین و یا مشاوره با ایران کورین در تماس باشید. ما همواره از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد.

کورین ارزان کورین ارزان کورین ارزان

آنچه در این مطلب بدان پرداختیم، پاسخ به سوال کورین ارزان بود. این که کورین تا چه حد می تواند ارزان باشد و اینکه آیا هر ارزانی ای ارزشمند و خرید خوب محسوب می شود یا خیر. اگر پاسخ پرسش خود را نیافته اید، می توانید از بخش نظرات، سوال خود را مطرح نمایید.

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>