کورین مورد نیازتان را بخرید !

کورین،اجرای کورین،صفحه کورین

کورین مورد نیازتان را بخرید!

وضعیت آشفته بازار ارز ایران سبب شده است تا واردات برندهای خارجی کورین دچار تغییرات زیادی شود. به نحوی که اول از همه برندهای خارجی نظیر ال جی، سامسونگ و … در حجم بسیار محدودتر از گذشته وارد ایران می شوند و از سوی دیگر با توجه به افزایش بسیار زیاد قیمت ارز، این صفحات قیمت بالایی خواهند داشت.

از سوی دیگر، از آنجایی که مواد خام اولیه کورین های تولید ایران وارداتی است، برندهای ایرانی کورین از طرفی با مشکل تامین مواد اولیه روبرو بوده اند و از سوی دیگر ناچار به افزایش قیمت تمام شده محصول بوده اند.

با این اوصاف پیشنهاد ایران کورین به تمامی کسانی که قصد دارند کورین را روی صفحه کابینت، جزیره، کانتر و … استفاده کنند این است که اگر طرح خاصی از کورین را در نظر دارند اما منتظر برندهای الجی و سامسونگ و … هستند این است که مشابه طرح مورد نظر را از میان کورین های تولید داخل انتخاب و خریداری نمایند. چرا که در آینده نزدیک احتمال افزایش مجدد قیمت ها وجود خواهد داشت.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با کورین دارید می توانید با مشاورین خود در ایران کورین در تماس باشید.

کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین کورین،اجرای کورین،صفحه کورین

شرکت کورین ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *