۲۴ طرح سینک روشویی کورین

سینک کورین روشویی،روشویی کورین

۲۴ طرح سینک روشویی کورین

همانطور که پیش تر بارها در وب سایت ایران کورین مطرح کرده ایم، کورین متریالی است که قابلیت انعطاف و فرم دهی دارد. هر چند این کار ساده نیست! اما امکان پذیر است. می توان کورین را به وسیله حرارت به شکلی که مورد نیاز است درآورد.

سنگ کورین یا به عبارت صحیح تر سنگ مصنوعی کورین دارای قابلیت هایی است که این قابلیت ها را شما در سنگ طبیعی نمی بینید. شما نمی توانید سنگ طبیعی را خم کنید و یا طرحی منحنی با سنگ طبیعی ایجاد نمایید. اما کورین این قابلیت را دارد که منحنی شود. ضمن اینکه کورین دارای طرح ها و رنگ هایی است که شما این تنوع را در هیچ متریال دیگری نمی بینید!

شما می توانید سنگ کورین سفید ساده را انتخاب کنید و یا سنگ کورین به شکل سنگ مرمر!

از طرف دیگر اجرای بدون درز صفحات کورین سبب می شود تا هیچ آبی از هیچ جا نفوذ نکند. بنابراین کورین یکی از بهترین متریال هایی است که شما می توانید با آن سینک روشویی را بصورت یک تکه اجرا نمایید.

در ادامه می توانید ۲۴ نمونه سینک روشویی را مشاهده نمایید که با کورین کار شده اند. اگر قصد اجرای کورین برای رویه ی کابینت، سینک روشویی، کانتر و …. را دارید، می توانید با مشاوران خود در ایران کورین در تماس باشید.

سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین سینک کورین روشویی،روشویی کورین

شرکت ایران کورین

عرضه و اجرای صفحات کورین و کوارتز

One Reply to “۲۴ طرح سینک روشویی کورین”

  1. محمد

    سلام برای آرام کردن ذهن های بشدت فنی و دقیق فقط و فقط فرم کورین جواب میده. اگر لیست قیمت هم میفرستادین به ایمیلم متشکر میشم  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *